Přihlášky do keramického kroužku pro školní rok 2019 / 2020

Žáci mají možnost přihlásit se do keramického kroužku, který bude probíhat v úterý odpoledne.

Přihlášky si mohou vyzvednout v kanceláři školy.

Plavání 2. a 3. třídy ve školním roce 2019 / 2020

Milí rodiče,

i v letošním školním roce budou žáci 2. a 3. ročníku jezdit plavat. Plavecká výuka v těchto ročnících je povinná. Pokud se Vaše dítě nemůže ze zdravotních důvodů plavání zúčastnit, je nutné zajistit si zprávu s doporučením od lékaře.

Budeme jezdit vždy v pátek po první vyučovací hodině. Přibližný návrat je plánovaný kolem 12:30 hodin. První plavecká hodina bude 4. října, poslední hodina 6. prosince.

Výuku zajišťuje Plavecká škola Hany Mořinglové a bude probíhat na bazénu ZŠ Bučovice.

Bližší informace týkající se průběhu výuky naleznete na stránkách plavecké školy.

Na plavání budou žáci potřebovat: plavky, koupací čepici - není povinná, ale pro děvčata s dlouhými vlasy je vhodná, ručník, sáček na mokré oblečení, větší svačinu a pití, batoh, teplé oblečení, čepice (nutná), kinedril. V průběhu plavání budou mít žáci náhradní rozvrh.

Dne 2. 9. 2019 jsme spolu s paní ředitelkou a panem starostou slavnostně zahájili nový školní rok. Společně jsme přivítali 22 nových prvňáčků s jejich paní učitelkou Petrou Šaňkovou.

Harmonogram prvního školního týdne

Pondělí

8:00 - mše svatá pro zájemce v kostele, 9:00 - Slavnostní zahájení v tělocvičně školy - vyučující si vyzvednou děti podle ročníků před budovou školy. Předpokládaný konce 9:30, prvňáčci a jejich rodiče 10:30.

Úterý

Začátek v 8:10 pro všechny ve svých třídách spolu s třídními učiteli. Konec po čtvrté vyučovací hodině - tj. 11:50. Poté odchod na oběd, domů či pro přihlášené děti do školní družiny.

Středa až pátek

Vyučování již dle rozvrhu. Nezapomeňte si přinést cvičební úbor do tělocviku či pomůcky do výtvarné výchovy :-)

Nový web školy

s příchodem nového školního roku vám představujeme náš nový školní web. Budeme se snažit o jeho pravidelnou aktualizaci a zprostředkování dění ve škole právě skrze něj.

Rádi budeme i za vaše připomínky či dotazy a náměty k němu.